Deze mooie wandeling start aan het Bergse Pad en gaat door de Ankeveense en Kortenhoefse plassen en langs de rivier de Vecht over leuke kronkelweggetjes. De route gaat over zowel verharde als onverharde paden. De weg langs de Vecht kan in de weekenden vrij druk zijn door toerende automobilisten en motorrijders. Weilanden zijn na regenval vrij drassig, houd daar dus rekening mee bij de keuze voor welk schoeisel je aantrekt.
Deze wandelroute begint nabij het adres
Stichts End 109, 1244PM in Ankeveen. Ankeveen behoort tot de gemeente Wijdemeren en ligt in de provincie
Noord-Holland. De totale lengte van deze route is 32,68km. en het betreft een rondtrip. De maximale hoogte van deze wandelroute is 6 met een stijging van in totaal 100 meter en de daling van in totaal 105 meter. Deze route krijgt een gemiddelde waardering van 7.8.
Tijdens deze wandelroute zul je door of nabij de volgende 1 natuurgebieden komen.
Oppervlakte: 64,75 km2|Aantal routes: 74
Oostelijke Vechtplassen is de naam van een Natura 2000-gebied, een ten behoeve van natuurbescherming aangewezen gebied. Het is geen historische of aardrijkskundige naam.
Tijdens deze wandelroute zul je de volgende 1 bezienswaardigheden tegenkomen.
Bezienswaardigheid: natuurgebied|Afstand tot route: 0 meter
Tijdens deze wandelroute kun je genieten van een versnapering bij de volgende 2 horecagelegenheden.
Lokaal Zuid (Keuken: Onbekend - 13 meter van de route)
Lindengracht 25 3633AS Vreeland
Pannenkoekenrestaurant Noord-Brabant (Keuken: Onbekend - 20 meter van de route)
Breedstraat 8 3633AX Vreeland